right menu
Clubkledij


Webshop JAKO

Sponsors






















Bezoekers

 Bezoekerstatistieken
2 Online
46 Vandaag
77 Gisteren
46 Week
2297 Maand


Wedstrijden

Zomerseizoen 2015

Archief zomerwedstrijden

OLimPiC

Tijdens het zomerseizoen kan je deelnemen aan het criterium van de OLimPiC meerkampen. Deze worden georganiseerd door de verschillende atletiekverenigingen in Limburg. De wedstrijddata kan je hieronder terugvinden (gemarkeerd in het geel).
Het reglement van de OLimPiC kan je hier opvragen.

De tussenstand in het OLimPiC criterium kan je terugvinden op de website van PCLimburg.

Wedstrijden

Tijdens de zomer organiseren heel wat Limburgse clubs een meeting. Een overzicht met deelnemerscategorie en disciplines kan je in de zomerkalender Limburg terugvinden.
Een overzicht van al de wedstrijden in Vlaanderen is terug te vinden in de VAL - kalender.

Een aantal wedstrijden wordt door de club voorzien van begeleiding door trainers van AC Bree. Dit zal aangegeven worden in het overzicht van de wedstrijden. Iedereen is uiteraard vrij om aan andere wedstrijden deel te nemen.

Hieronder vinden jullie de belangrijkste wedstrijden terug met de link naar het uurschema zoals dit gepubliceerd wordt op PC Limburg.


April


Datum Plaats Meeting, categorie Begeleid Uurschema Uitslag
Ma 06/04/2015 ADD Diepenbeek Open meeting (Cad, Sch, JSM) Uitslag
Vr 10/04/2015 LOOI Tessenderlo Jeugdmeeting (Ben, Pup, Min) Uurschema Uitslag
Zo 12/04/2015 AC Genk Jeugd meeting (Ben, Pup, Min, Cad) Uurschema Uitslag
Za 18/04/2015 DALO Lommel BVV Meisjes (Pup, Min) Uurschema Uitslag
Punten
Zo 19/04/2015 TACT St-Truiden BVV Jongens (Pup,Min) Uurschema Uitslag
Punten
Za 25/04/2015 SACN Neerpelt Olimpic (Ben, Pup, Min) Uurschema Uitslag
Za 25/04/2015
Zo 26/04/2015
LOOI Tessenderlo PK (Cad, Sch, Jun, Sen) Uurschema1 Uurschema2 Uitslag1
Uitslag2
Do 30/04/2015 ATLA Lanaken Jeugdmeeting (Ben, Pup, Min, Cad) Uurschema Uitslag

Mei


Datum Plaats Meeting, categorie Begeleid Uurschema Uitslag
Za 02/05/2015 KAPE Kapellen BVV meisjes (Cad, Sch) Uurschema Uitslag
Za 02/05/2015 AVT Heusden Open meeting (Cad, Sch, JSM) Uurschema Uitslag
Zo 03/05/2015 AVT Hechtel Jeugdmeeting (Ben, Pup, Min) Uurschema Uitslag
Wo 06/05/2015 LOOI Tessenderlo Open meeting (Cad, Sch, JSM) Uurschema Uitslag
Za 09/05/2015 DALO Lommel Jeugdmeeting (Ben, Pup, Min) Uurschema Uitslag
Wo 13/05/2015 ATLA Lanaken Open meeting met jeugd (Pup, Min, Cad, Sch, JSM) Uurschema Uitslag
Za 16/05/2015 TACT St-Truiden Olimpic (Ben, Pup, Min) Uurschema Uitslag
Za 23/05/2015 ATLA Lanaken Olimpic (Ben, Pup, Min) Uurschema Uitslag
Ma 25/05/2015 DALO Lommel Open meeting (Cad, Sch, JSM) Uurschema Uitslag
Ma 25/05/2015 ADD Diepenbeek Jeugdmeeting (Ben, Pup, Min) Uurschema Uitslag
Za 30/05/2015 AC Genk Open meeting met jeugd (Pup, Min, Cad, Sch, JSM) Uurschema Uitslag
Zo 31/05/2015 ACA Alken Olimpic (Ben, Pup, Min) Uurschema Uitslag

Juni


Datum Plaats Meeting, categorie Begeleid Uurschema Uitslag
Za 06/06/2015 AVT Hechtel Open meeting (Cad, Sch, JSM) Uurschema Uitslag
Za 06/06/2015 LOOI Tessenderlo Jeugdmeeting (Ben, Pup, Min) Uurschema Uitslag
Zo 07/06/2015 DALO Lommel Jeugdmeeting (Ben, Pup, Min) Uurschema Uitslag
Zo 07/06/2015 TACT St-Truiden Jeugdmeeting (Ben, Pup, Min) Uurschema Uitslag
Zo 14/06/2015 AVT Heusden Olimpic (Ben, Pup, Min) Uurschema Uitslag
Za 20/06/2015 AVT Hasselt Jeugdmeeting (Ben, Pup, Min) Uurschema Uitslag
Wo 24/06/2015 LOOI Tessenderlo Open meeting (Cad, Sch, Jun, Sen) + PK (Mas) Uurschema Uitslag
Vr 26/06/2015 ATLA Lanaken Open meeting (Cad, Sch, JSM) Uurschema Uitslag
Za 27/06/2015 ACA Alken PK Jeugd (Ben, Pup, Min) Uurschema Uitslag
Zo 28/06/2015 ADD Tongeren Open meeting (Cad, Sch, JSM) + PK pols en steeple Uurschema Uitslag

Juli


Datum Plaats Meeting, categorie Begeleid Uurschema Uitslag
Do 02/07/2015 LOOI Tessenderlo Jeugd meeting (Ben, Pup, Min) Uurschema Uitslag
Vr 03/07/2015 ACA Alken Jeugdmeeting (Ben, Pup, Min) Uurschema Uitslag
Za 04/07/2015 ACA Alken Open meeting (Cad, Sch, JSM) Uurschema Uitslag
Zo 05/07/2015 ADD Tongeren Jeugdmeeting (Ben, Pup, Min) + PK polstok min Uurschema Uitslag
Wo 08/07/2015 AVT Hasselt Open meeting (Cad, Sch, JSM) Uurschema Uitslag
Zo 12/07/2015 AC Genk Jeugdmeeting (Ben, Pup, Min) Uurschema Uitslag
Za 18/07/2015 Heusden KBC nacht Uurschema Uitslag
Di 21/07/2015 ACA Alken Jeugdmeeting (Ben, Pup, Min, Cad) Uurschema Uitslag
Za 25/07/2015 AVT Heusden Jeugdmeeting (Ben, Pup, Min) Uurschema Uitslag

Augustus


Datum Plaats Meeting, categorie Begeleid Uurschema Uitslag
Za 01/08/2015 DALO Lommel Open meeting (Cad, Sch, JSM) Uurschema Uitslag
Zo 02/08/2015 AVT Peer Jeugdmeeting (Ben, Pup, Min) Uurschema Uitslag
Wo 05/08/2015 SACN Neerpelt Jeugdmeeting (Ben, Pup, Min, Cad) Uurschema Uitslag
Za 08/08/2015 AC Bree
in Hechtel
PK Meerkampen (Alle Cat.) Uurschema Uitslag
Wo 12/08/2015 LOOI Tessenderlo Jeugdmeeting (Ben, Pup, Min) Uurschema Uitslag
Za 15/08/2015 AVT Heusden Jeugdmeeting (Ben, Pup, Min) Uurschema Uitslag
Wo 19/08/2015 ACA Alken Open meeting (Cad, Sch, JSM) Uurschema Uitslag
Za 22/08/2015 ATLA Lanaken Open meeting met jeugd (Pup, Min, Cad, Sch, JSM) Uurschema Uitslag
Za 22/08/2015
Zo 23/08/2015
AVT Heusden BK Meerkamp (Cad, Sch, JSM) Uurschema Uitslag
Wo 26/08/2015 ADD Tongeren Jeugdmeeting (Ben, Pup, Min) Uurschema Uitslag
Vr 28/08/2015 ADD Diepenbeek Open meeting (Cad, Sch. JSM) Uurschema Uitslag
Za 29/08/2015 LOOI Tessenderlo Olimpic (Ben, Pup, Min, Cad) Uurschema Uitslag
Zo 30/08/2015 SACN Neerpelt PK Estafetten (Ben, Pup, Min, Cad, JSM) Uurschema Uitslag

September


Datum Plaats Meeting, categorie Begeleid Uurschema Uitslag
Wo 02/09/2015 LOOI Tessenderlo Open meeting + PK Hamer (Cad, Sch, JSM) Uurschema Uitslag
Za 05/09/2015 AC Bree Olimpic (Ben, Pup, Min) Uurschema Uitslag
Zo 06/09/2015 AVT Hechtel Jeugdmeeting (Ben, Pup, Min) Uurschema Uitslag
Wo 09/09/2015 LOOI Tessenderlo Open meeting (Cad, Sch, JSM) Uurschema Uitslag
Zo 13/09/2015 ADD Diepenbeek Jeugdmeeting (Ben, Pup, Min) Uurschema Uitslag
Vr 18/09/2015 LOOI Tessenderlo Jeugdmeeting (Ben, Pup, Min) Uurschema Uitslag
Za 19/09/2015 ADD Tongeren Olimpic (Ben, Pup, Min) Uurschema Uitslag
Vr 25/09/2015 TACT St-Truiden Open meeting (Cad, Sch, JSM) Uurschema Uitslag
Za 26/09/2015 AVT Heusden KVV Masters Uurschema Uitslag
Za 26/09/2015 Nijvel Jeugdcriterium (Ben, Pup, Min) Uurschema Uitslag
Zo 27/09/2015 DALO Lommel Olimpic (Ben, Pup, Min) Uurschema Uitslag

Oktober


Datum Plaats Meeting, categorie Begeleid Uurschema Uitslag
Zo 11/10/2015 ADD Tongeren kampenmeeting + Hamer (Cad, Sch, JSM) Uurschema Uitslag
Za 17/10/2015 ACA Alken kampenmeeting + PK gewicht (Cad, Sch, JSM) Uurschema Uitslag





Gegevens over de wedstrijden worden met zorg overgenomen van de inrichters.
Bree AC kan niet verantwoordelijk worden gesteld voor onjuiste gegevens.

De uitslagen van de wedstrijden van de voorbije jaren kunnen jullie terugvinden via het

Archief zomerwedstrijden