right menu
Sponsors





















Bezoekers

 Bezoekerstatistieken
2 Online
10 Vandaag
77 Gisteren
428 Week
1554 Maand


Wedstrijden

Zomerseizoen 2014

Archief zomerwedstrijden

Overzicht van de wedstrijden tijdens het zomerseizoen.

Zomerkalender Limburg met deelnemerscategorie en disciplines.

OLimPiC

Tijdens het zomerseizoen kan je deelnemen aan de OLimPiC meerkampen. Deze worden georganiseerd door de verschillende atletiekverenigingen in Limburg. De wedstrijddata kan je hieronder terugvinden.
Het reglement van de OLimPiC kan je hier opvragen.

Wedstrijden

Een aantal wedstrijden wordt door de club voorzien van begeleiding door trainers van AC Bree. Dit zal aangegeven worden in het overzicht van de wedstrijden. Iedereen is uiteraard vrij om aan andere wedstrijden deel te nemen.

Hieronder vinden jullie de belangrijkste wedstrijden terug met de link naar het uurschema zoals dit gepubliceerd wordt op PC Limburg.

April


Datum Plaats Meeting, categorie Begeleid Uurschema Uitslag
Zo 06/04/2014 SACN Neerpelt Olimpic (Ben, Pup, Min) Uurschema uitslag
Vr 11/04/2014 LOOI Tessenderlo Jeugdmeeting (Ben, Pup, Min) Uurschema uitslag
Za 12/04/2014 AC Bree Open meeting (Ben, Pup, Min, Cad, Sch, JS) Uurschema uitslag
Zo 13/04/2014 ADD Tongeren Jeugd meeting (Ben, Pup, Min) Uurschema uitslag
Vr 18/04/2014 LOOI Tessenderlo Open meeting (Cad, Sch, Jun, Sen, Mas) Uurschema uitslag
Za 19/04/2014 DALO Lommel BVV Meisjes (Pup, Min) Uurschema uitslag
punten
Zo 20/04/2014 AVT Heusden BVV Jongens (Pup, Min) uitslag
Za 26/04/2014
Zo 27/04/2014
DALO Lommel PK (Cad, Sch, Jun, Sen) Uurschema 1 Uurschema 2 uitslag 1 uitslag 2
Wo 30/04/2014 LOOI Tessenderlo Jeugdmeeting (Ben, Pup, Min) Uurschema uitslag

Mei


Datum Plaats Meeting, categorie Begeleid Uurschema Uitslag
Do 01/05/2014 AVT Heusden Open meeting met jeugd (Ben, Pup, Min, Cad, Sch, JSM) Uurschema uitslag
Zo 04/05/2014 AVT Hechtel Jeugdmeeting (Ben, Pup, Min) Uurschema uitslag
Za 10/05/2014 DALO Lommel Olimpic (Ben, Pup, Min) Uurschema uitslag
Za 17/05/2014 TACT St-Truiden Olimpic (Ben, Pup, Min) Uurschema uitslag
Za 24/05/2014 ATLA Lanaken Olimpic (Ben, Pup, Min) Uurschema uitslag
Zo 25/05/2014 AC Genk Open meeting (Cad, Sch, Jun) Uurschema uitslag
Za 31/05/2014 ADD Diepenbeek Olimpic (Ben, Pup, Min) Uurschema uitslag

Juni


Datum Plaats Meeting, categorie Begeleid Uurschema Uitslag
Vr 06/06/2014 ATLA Lanaken Open meeting(Cad, Sch, Jun, Sen) Uurschema uitslag
Za 07/06/2014 LOOI Tessenderlo Jeugdmeeting (Ben, Pup, Min) Uurschema uitslag
Ma 09/06/2014 DALO Lommel Jeugdmeeting (Ben, Pup, Min) Uurschema uitslag
Zo 15/06/2014 AVT Hechtel Olimpic (Ben, Pup, Min) Uurschema uitslag
Vr 20/06/2014 ACA Alken Open meeting (Cad, Sch, Jun, Sen) Uurschema uitslag
Za 21/06/2014 AVT Hasselt Jeugdmeeting (Ben, Pup, Min) Uurschema uitslag
Zo 22/06/2014 ADD Tongeren Open meeting (Cad, Sch, Jun, Sen) + PK (Mas) Uurschema uitslag
Za 28/06/2014 AC Genk PK Jeugd (Ben, Pup, Min) Uurschema uitslag
Zo 29/06/2014 ADD Tongeren Open meeting (Cad, Sch, Jun, Sen, Mas) Uurschema uitslag

Juli


Datum Plaats Meeting, categorie Begeleid Uurschema Uitslag
Di 01/07/2014 ATLA Lanaken Jeugd meeting (Ben, Pup, Min) Uurschema uitslag
Do 03/07/2014 LOOI Tessenderlo Jeugdmeeting (Ben, Pup, Min) + PK Uurschema uitslag
Vr 04/07/2014 ACA Alken Jeugdmeeting (Ben, Pup, Min) Uurschema uitslag
Za 05/07/2014 ACA Alken Open meeting (Cad, Sch, Jun, Sen) Uurschema /
Wo 09/07/2014 AVT Hasselt Open meeting (Cad, Sch, Jun, Sen) Uurschema uitslag
Za 12/07/2014 SACN Neerpelt Open meeting met jeugd(Ben, Pup, Min, Cad, Sch, Jun, Sen) Uurschema uitslag
Zo 13/07/2014 ADD Tongeren Jeugdmeeting (Ben, Pup, Min) Uurschema uitslag
Za 26/07/2014 AVT Heusden Jeugdmeeting (Ben, Pup, Min) Uurschema uitslag
Wo 30/07/2014 ATLA Lanaken Open meeting met jeugd (Ben, Pup, Min, Cad, Sch, Jun, Sen, Mas) Uurschema uitslag

Augustus


Datum Plaats Meeting, categorie Begeleid Uurschema Uitslag
Za 02/08/2014 DALO Lommel Open meeting (Cad, Sch, Jun, Sen, Mas) Uurschema uitslag
Vr 08/08/2014 LOOI Tessenderlo Open meeting (Cad, Sch, Jun, Sen, Mas) Uurschema uitslag
Za 09/08/2014 ACA Alken Jeugdmeeting (Ben, Pup, Min) Uurschema uitslag
Zo 10/08/2014 AVT Peer Jeugdmeeting (Ben, Pup, Min) Uurschema uitslag
Vr 15/08/2014 AVT Heusden Jeugdmeeting (Ben, Pup, Min) Uurschema uitslag
Zo 17/08/2014 AVT Hechtel PK estafetten (Ben, Pup, Min, Cad, Sch, Jun, Sen, Mas) Uurschema uitslag
Za 23/08/2014 ATLA Lanaken Open meeting met Jeugd(Ben, Pup, Min, Cad, Sch, Jun, Sen) Uurschema uitslag
Zo 24/08/2014 AC Genk Olimpic (Ben, Pup, Min) Uurschema uitslag
Wo 27/08/2014 ADD Tongeren Jeugdmeeting (Ben, Pup, Min) Uurschema uitslag
Vr 29/08/2014 SACN Neerpelt Open meeting + PK (Cad, Sch, Jun, Sen) Uurschema uitslag
za 30/08/2014 LOOI Tessenderlo Olimpic (Ben, Pup, Min, Cad) Uurschema uitslag

September


Datum Plaats Meeting, categorie Begeleid Uurschema Uitslag
Wo 03/09/2014 LOOI Tessenderlo Open meeting (Cad, Sch, Jun, Sen, Mas) Uurschema uitslag
Za 06/09/2014 AC Bree Olimpic (Ben, Pup, Min) Uurschema uitslag
Zo 07/09/2014 AVT Hechtel Open meeting (Cad, Sch, Jun, Sen) Uurschema uitslag
Wo 10/09/2014 LOOI Tessenderlo Open meeting (Cad, Sch, Jun, Sen, Mas) uitslag
Zo 14/09/2014 ADD Diepenbeek Jeugdmeeting (Ben, Pup, Min) Uurschema uitslag
Vr 19/09/2014 LOOI Tessenderlo Jeugdmeeting (Ben, Pup, Min) Uurschema uitslag
Za 20/09/2014 TACT Sint Truiden Open meeting met Jeugd(Ben, Pup, Min, Cad, Sch, Jun, Sen) Uurschema uitslag
Zo 21/09/2014 AC Genk PK meerkamp (Ben, Pup, Min, Cad, Sch, Jun, Sen) Uurschema uitslag
Za 27/09/2014 ACA Alken Olimpic (Ben, Pup, Min) Uurschema uitslag
Zo 28/09/2014 DALO Lommel Jeugdmeeting (Ben, Pup, Min) Uurschema uitslag





Gegevens over de wedstrijden worden met zorg overgenomen van de inrichters.
AC Bree kan niet verantwoordelijk worden gesteld voor onjuiste gegevens.